CHIŃSKI NOWY ROK

Chińskie Zwyczaje Noworoczne

Rok Wodnego Smoka

Feng Shui, BaZi - kursy i konsultacje

W Master Consulting zajmujemy się propagowaniem i wykorzystywaniem osiągnięć kultury chińskiej w wybranych dziedzinach chińskiej metafizyki:

Feng Shui: Ściany potrafią pomóc. Dowiedz się, które pomagają tobie.
BaZi         : Wykorzystaj potencjał własny i pracowników. Wybierz ścieżkę kariery.
ZeRi        
: Dobrze dobrana data to wsparcie i przewaga nad konkurencją. 


Prowadzimy:

 • LICENCJONOWANE KURSY i WARSZTATY 
 • WYKŁADY i SPOTKANIA INTEGRACYJNE
 • KONSULTACJE i EKSPERTYZY 


Ściśle współpracujemy z wiodącą w tej dziedzinie szkołą na świecie - Mastery Academy of Chinese Metaphysics™ z Kuala Lumpur, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

 • 04.02.2014 - Początek Chińskiego Nowego Roku

  4 LUTEGO obchodzimy początek solarnego roku Drewnianego Konia* oraz święto Li Chun – pierwszy dzień …wiosny. Nawet jeśli tej wiosny jeszcze nie widać to już na początku lutego w przyrodzie coś się dzieje. A nie widać, bo dzieje się …pod spodem, w ziemi.

  Zobacz więcej...

 • 22.02.2014: ABC Feng Shui, BaZi i ZeRi

  Kurs Feng Shui, Bazi i ZeRi dla początkujących. W programie najważniejsze informacje potrzebne, aby ocenić potencjał własny, swojego domu oraz osobiste z nim powiązania (bardzo ważne). Zorientujesz się, czy chcesz się dalej uczyć, czy wolisz korzystać z wiedzy specjalisty. CENA PROMOCYJNA: 190 zł!

  Zobacz więcej...

 • 14-16.03.2014: ZERI 3 (Dobór Dat Stopień 3)

  Warsztat ZERI 3 - Niestandardowe Zarządzanie Czasem z wykorzystaniem chińskiej sztuki interpretacji i doboru dat. Uporządkowanie materiału ZeRi1 i ZeRi2. Nowe informacje umożliwiające bardziej precyzyjną analizę i dobór terminu do konkretnego działania lub projektu. Ćwiczenia na przykładach. Cena 1190 zł. Osoby zainteresowane samodzielnym uzupełnieniem programu ZERI 1 i ZERI 2, aby wziąć udział w ZERI 3 mogą jeszcze się zgłosić.

  Zobacz więcej...