Kalendarz Tong Shu
Kursy 2019

 

01.02.2019
WYKŁAD NOWOROCZNY
Trendy 2019


02-03.02.2019
WARSZTAT NOWOROCZNY
Feng Shui, BaZi & Qi Men Dun Jia

 

 

 


Twój potencjał...

Kalendarz Tong Shu to tradycyjny chiński kalendarz, który opisuje potencjał miesięcy i dni roku. Korzystanie z niego ma na celu optymalne planowanie naszych działań.

NOWY ROK CHIŃSKI

 

 

Zbliża się rok Nowy Rok Chiński - rok Ziemnego Dzika. 

W kulurze chińskiej czas najważniejszyc świąt. 
Tu przeczytasz o chińskich zwyczajach noworocznych.

 

 

ZWIERZĘTA 2017 – Rekomendacje na cały rok!

Podczas WYKŁADU NOWOROCZNEGO - 13 stycznia 2017 z okazji rozpoczęcia roku Ognistego Koguta omawiać będziemy potencjał poszczególnych osób zgodnie z tradycyjnym podziałem na 12 kategorii zwanych zwierzętami. Amatorzy myślą na ogół, że wpływ na nich jedynie zwierzę ich roku urodzenia. W gruncie rzeczy każdy z nas jest pod wpływem aż 4 rodzajów energii – w przenośni – 4 zwierząt – dlatego możliwości mamy dużo więcej.

 

Być może nie wiesz jeszcze, jakie jest twoje zwierzę roku urodzenia. Dowiesz się tego ... podczas WYKŁADU NOWOROCZNEGO, albo z PRZEWODNIKA PO ROKU 2017 (Nowość), albo z innych materiałów.  Tych z wykładów, kalendarzy Tong Shu oraz z opracowanie, które znajdzie się tutaj - jako skrót z WYKŁADU NOWOROCZNEGO. 


W załączniku: „ZWIERZĘTA_2017_Rekomendacje” zostanie podsumowany potencjał wszystkich zwierząt (roku, miesiąca, dnia, godziny) z sugestiami, co wykorzystywać, a na co uważać w roku 2017.

W wygodnym formacie A4 – żeby wszystko było widać.