Kursy 2018

 

06-07. 10. 2018: QMDJ Warsztat (Warszawa)

 

 

 


Twój potencjał...

Kalendarz Tong Shu to tradycyjny chiński kalendarz, który opisuje potencjał miesięcy i dni roku. Korzystanie z niego ma na celu optymalne planowanie naszych działań.

NOWE ARTYKUŁY

Remonty 2018

 

Kalendarz Tong Shu 2018

ZAPLANUJ SWÓJ ROK - WTEDY BĘDZIE DLA CIEBIE LEPSZY!
Nasz Tong Shu Ci pomoże.
To jego zadanie na ten rok.

 

Nowy Rok Chiński

KALENDARZ Tong Shu 2018


KALENDARZ TONG SHU to tradycyjny chiński kalendarz, który opisuje potencjał miesięcy i dni danego roku. 


Korzystanie z niego ma oczywiście na celu optymalne planowanie naszych działań.
Mamy dzięki temu MOŻLIWOŚĆ WYBORU DOBRYCH DNI do wsparcia swoich projektów i aktywności oraz zwrócenia uwagi na te dni, kiedy na dodatkowe wsparcie liczyć trudno.

W tym drugim przypadku powinniśmy być bardziej uważni i skupiać się na lepszym przygotowaniu własnym lub poprosić o pomoc innych (nie liczyć, że jakoś się uda), albo - jeśli to możliwe - od ważnych przedsięwzięć się wstrzymać.

 

Klasyczny kalendarz Tong Shu bazuje na chińskim kalendarzu solarnym i rozpoczyna się zazwyczaj 4 lutego. Umieszczona jest w nim także data początku chińskiego kalendarza lunarnego (w tym roku 16 lutego). Współcześnie, kalendarze Tong Shu ze względów praktycznych zaczynają się 1 stycznia.

 

Źródłem danych w tym kalendarzu są chińskie techniki oceny potencjału ludzi, działek, domów oraz tego, co najważniejsze: czasu. Są to między innymi ZeRi, BaZi, Feng Shui, Yi Jing (Księga Przemian), Xuan Kong Da Gua oraz Qi Men Dun Jia. Wszystkie swymi korzeniami sięgają do teorii Yin-Yang i Pięciu Przemian.


Autorką koncepcji tego kalendarza Tong Shu jest Anna Sztandera. Projekt graficzny i jego realizacja to efekt pracy Dariusza Kopińskiego.


Kalendarz jest dostępny w 2 wersjach: OGÓLNEJ i OSOBISTEJ.


W wersji ogólnej kalendarza umieszczone zostały zarówno niezbędne informacje podstawowe (np. 12 Oficerów - od nich zaczynaj sprawdzenie jakości danego dnia), jak i bardziej zaawansowane. Np. skróty HD, BS, MA, TL to Struktury Xuan Kong Da Gua, a informacje w bordowym kwadracie dotyczą techniki Qi Men Dun Jia. Jeśli nie są Ci znane (a najprawdopodobniej nie są) nie zwracaj na te nie uwagi! Masz wystarczająco dużo innych, wartościowych danych, które pozwolą Ci trafnie ocenić przydatność konkretnego dnia.


Pod tym tekstem udostępniamy  prezent: link do kalendarza Tong Shu na styczeń 2018, który - notabene - jest ostatnim miesiącem roku Ognistego Koguta. Zamieszczamy też stronę z legendą wyjaśniającą znaczenia umieszczonych w polu danego dnia terminów. Wydrukuj te 2 strony i miej zawsze pod ręką (np. przymocuj magnesem na lodówce), albo przyklej do blatu biurka. TO NAPRAWDĘ DZIAŁA! Masz nieustający dostęp do ważnych danych i  - przykładowo - stały wgląd do dni Sukcesu! I innych dobrych. Masz też możliwość szybkiego sprawdzenia, które dni lepiej "omijać". 


Jeśli chcesz stać się posiadaczem naszego kalendarza Tong Shu na cały rok 2018  - możesz  go nabyć.
Wystarczy, że złożysz zamówienie na adres: anna@masterconsulting.pl

1. Kalendarz TONG SHU 2018 - wersja OGÓLNA - kosztuje 140 zł*

2. Kalendarz TONG SHU 2018 - wersja OSOBISTA - kosztuje 381 zł

 

*a jeśli weźmiesz udział w Wykładzie Noworocznym, albo zamówisz PRZEWODNIK PO ROKU 2018 to masz go go GRATIS! 

Pewnie chcesz wiedzieć czym się te dwie wersje kalendarza różnią? 

 

OGÓLNY Kalendarz Tong Shu  - oprócz 12 miesięcy i zawartej poniżej legendy zawiera rozszerzone wyjaśnenia zawartych terminów. Są tam między innymi wskazówki, kiedy rozpoczynać remonty (bo to bardzo ważna kwestia jest).

OSOBISTY kalendarz Tong Shu, który polecamy szczególnie, bo jest spersonalizowany - opracowany specjalnie ...dla Ciebie, zawiera dodatkowo wskazóki, które tylko Ciebie dotyczą. Są to:

- szczególnie dobre dni - dla Ciebie osobiście 

- dni dotyczące Twoich finansów, zdrowia, relacji, nauki 

- dni, na które musisz uważać

- dni, które są z Tobą powiązane bezpośrednio i - jeśli są dobre - warto je wykorzystać!

- obszerny - pogłębiony opis zamieszczonych terminów (12 Oficerów, 28 Konstelacji

- bardzo ważne: tematyczny spis ważnych dat, także tych, które ze względu na
  klarowność w kalendarzu się nie zmieściły

 

Dla tych, którzy znają terminologię fachową:
Dni Osobistych Pomocników (Noblemen), Dni Podójnej Kombinacji (Heaven Earth Combo), 10 Dni bez pieniędzy (10 No Wealth days), wybrane dni Fan Yin i Fu Yin, Dni Separacji, Wyczerpania, dni Choroby i Niebiańskiego Lekarza. Oraz osobiste sektory Trzech Wiktorii i swój Pałac Osobisty w Qi Men Dun Jia. 

 

Kalendarz OSOBISTY opracowujemy "na piechotę" - to jest prawdziwe szycie na miarę, bez żadnego wspomagania automatów internetowych. I to jest jego największa wartość.

 

Podsumujmy:

1. Kalendarz TONG SHU 2018 - wersja OGÓLNA - kosztuje 140 zł

2. Kalendarz TONG SHU 2018 - wersja OSOBISTA - kosztuje 381 zł

 

Zamówienie: drogą mailową na adres anna@masterconsulting.pl 

Zamówienie powinno zostać potwierdzone opłatą na konto:
Anna Sztandera - Master Consulting 72 1160 2202 0000 0000 1769 3763

 

Format: kalendarze dostępne są w formie cyfrowej (w wersji kolorowej).

 

UWAGA! Uczestnicy WYKŁADU NOWOROCZNEGO otrzymają też ten kalendarz w wersji papierowej (w kolorze) pogłębionej o dodatkowe wyjaśnienia (w tej samej cenie). Oprócz tego dodatkowe, nie objęte kalendarzem informacje o potnecjale roku Psa - także w formie pisemnej.

WYKŁAD NOWOROCZNY odbędzie się w piątek 19. stycznia 2018, o godz. 17:30 w Ośrodku Kultury Ochoty "OKO" w Warszawie.
(konieczne zapisy!)


Tymczasem przypominamy: aby korzystać z większości danych zawartych w tej wersji kalendarza Tong Shu 2018  ORAZ z informacji z WYKŁADU NOWOROCZNEGO
nie musisz mieć specjalnego przygotowania. Zacznij od zapoznania się z zamieszczoną Legendą. I zwracaj uwagę na kolor czerwony - on wskazuje lepsze dni. Powodzenia!

 

Poniżej masz plik pdf z kalendarzem OGÓLNYM na aktualny miesiąc 2018 wraz z legendą, a także przykład wersji OGÓLNEJ na luty ...dla Billa Gates'a (jednak informacje ogólne także tam są ...dla każdego, co oznacza, że niniejszym  otrzymujesz w prezencie 2 miesiące naszego autorskiego Kalendarza TONG SHU 2018).

 

ZAPLANUJ SWÓJ ROK - WTEDY BĘDZIE DLA CIEBIE LEPSZY!
Nasz Tong Shu Ci pomoże. To jego zadanie na ten rok.
Wszystkiego dobrego!