Kursy 2017

KALENDARZ TONG SHU:
listopad-grudzień 2017

 

08-10.09 - Qi Men Dun Jia
Strategia na życie. Warsztat anglojęzyczny (także dla Polaków). 

12-14.09 - Xuan Kong Da Gua
Akupunktura przestrzeni. Gdy normalne Feng Shui nie działa. Warsztat anglojęzyczny (także dla Polaków)

 

 

Twój potencjał...

DOBRE DATY czyli 3 KROKI ...NA ROK 2017.

 

 

NOWE ARTYKUŁY

13.01.2017 - WYKŁAD NOWOROCZNY. Ludzie i ich domy w roku Ognistego Koguta

 

Jak co roku zapraszamy na Wykład i Warsztaty z okazji nadchodzącego roku Ognistego Koguta.

 

1. WYKŁAD NOWOROCZNY (13.01)

Omówimy potencjał roku 2017 zgodnie z zasadami Yin-Yang i Pięciu Elementów - według klasycznego podziału Tian - Di - Ren, czyli Niebo - Ziemia - Człowiek. Co, przechodząc na język bardziej zrozumiały, określić można słowami: Czas - Miejsce - Człowiek.

Jako że, w danym czasie zarówno miejsca, jak i ludzie innym rodzajom energii są poddawani i inną energią emanują. 
Te energie, określane mianem Qi (wym. czi), można zdefiniować.

Zarówno w odniesieniu do danego okresu, jak i konkretnego miejsca - działki lub budynku, i oczywiście człowieka.

Techniki badające jakość czasu nazywają się Ze Ri (wymawiaj: ce ri).
Techniki badające jakość miejsc to Feng Shui (wymawiaj: feng szłej).

Techniki badające potencjał człowieka to Ba Zi (wymawiaj: pa cy).

 

Innymi słowy, omówimy trendy i potencjał czasu (12 miesięcy roku 2017), dla ludzi, ich domów i miejsc pracy w roku Koguta. Ponieważ na to jak nam się wiedzie i jak się czujemy wpływ ma nie tylko to co robimy, ale też to w jakich warunkach w danym czasie się znaleźliśmy. I te kwestie omawiać będziemy podczas Wykładu Noworocznego.

 

Wychodząc naprzeciw opiniom uczestników Wykładów Noworocznych organizowanych w poprzednich latach (a organizujemy je już od 10 lat!) w tym roku treść wykładu adresujemy przede wszystkim do osób początkujących, w każdym razie nie-profesjonalistów. Do osob, które są zaciekawione tym, jak wpływ energii czasu, miejsca i ludzi definiuje wiedza chińska. Będziemy się odnosić do fundamentalnych założeń metafizyki i kultury chińskiej w ogóle: do Teorii Yin-Yang i Teorii Pięciu Elementów, znanej też jako Teoria Pięciu Przemian. Ale nie będziemy się odnosić do przesądów czy chińskiego folkloru, które też elementem kultury jest.

Oczywiście zapraszamy również osoby średnio i bardzo zaawansowane, tyle, że język jaki będzie podczas Wykładu Noworocznego używany nie będzie językiem dla profesjonalistów, a dla zwykłych ludzi, z minimum onieśmielającej niekiedy fachowej terminologii. Ale przecież "zaawansowani" to także "zwykli ludzie" :)

Podczas Wykładu Noworocznego i w materiałach podstawowych, które każdy uczestnik otrzyma, będziemy używać języka prostego i skupimy się na następującym przekazie:

- jak będzie (a raczej jak może być* - ogólnie i w odniesieniu do konkretnych grup osób)

- kiedy będzie (j.w.)

- co robić (np. kiedy remontować, albo kiedy zakładać firmę lub zmieniać pracę)

- czego nie robić (kiedy nie rozpoczynać budowy, nie podpisywać kontraktu itp.)

- które dni (i miesiące) nam sprzyjają, a które nie - zestaw dat na cały rok

- jak rok Koguta sprzyjać będzie osobom urodzonym w konkretnych latach 

- co i kto nam chce pomóc (Pomocnicy 2017)

- jak skutecznie zarządzać swoim terenem - działką, domem, mieszkaniem

* piszemy "jak może być" ponieważ stoimy na stanowisku, że mamy wpływ na swoje życie, a informacje z Wykładu Noworocznego mają na celu pokazanie warunków, trendów, najbardziej prawdopodobnych okoliczności ...z którym my coś robimy (lub nie), zależnie od tego, jaka jest nasza sytuacja i czy w ogóle chcemy mieć na nasze życie aktywny, a raczej pro-aktywny wpływ. 

 

2. WARSZTATY NOWOROCZNE (14-15.01)
Kwestie bardziej zaawansowane omówione zostaną na WARSZTATACH NOWOROCZNYCH. Te odbędą się w weekend, zaraz po wykładzie - w dniach 14-15 stycznia, godz. 10-17. Oprócz osób uczących się i aktualnych lub przysżłych konsultantów, na te warsztaty zapraszamy również osoby, które chcą posłużyć swoimi przykładami - jako "case study" - ćwiczenia, podczas zajęć. Dzięki temu zaawansowani praktykują, a początkujący otrzymują konkretne informacje. Chodzi zarówno o analizy terenu (Feng Shui domu lub mieszkania), lub omówienie potencjału osobistego (BaZi). W obu przypadkach oznacza to otrzymanie spersonalizowanych informacji już po wykładzie, po znacząco niższej cenie. Dlatego liczba zgłoszeń indywidualnych przypadków do analizy jest ograniczona.

 

3. PRZEWODNIK PO ROKU 2017
To NOWOŚĆ! 
Produkt, który proponujemy w tym roku po raz pierwszy. Cel, jak w nazwie: przeprowadzić czytelnika przez szanse i ograniczenia energii roku 2017. W taki sposób, aby wygrało świadome, odważne i pełne ufności wykorzystanie szans i możliwości.  
A także, aby mieć też wiedzę gdzie i kiedy mogą wystąpić rafy, ograniczenia, wyzwania. Raf się nie boimy, tylko je spokojnie omijamy. Ograniczenia przyjmujemy z pokorą. Wyzwania podejmujemy :).

Ważne: PRZEWODNIK PO ROKU 2017 zakupiony podczas Wykładu Noworocznego ma promocyjną cenę (patrz niżej: ona jest baaardzo promocyjna).
O ile cena normalna (poza Wykładem) to 99 zł, to podczas Wykładu Noworocznego PRZEWODNIK PO ROKU 2017 kosztuje tylko 41 zł!

A jeśli ktoś będzie chciał kilka egzemplarzy to również może je nabyć w tej cenie. Ale tylko podczas Wykładu Noworocznego!. Ważne jest również, aby  - zainteresowani - zgłaszając swój udział w Wykładzie (koniecznie drogą mailową!) - złożyć zamówienie na ten PRZEWODNIK. 
 

Wstęp + materiały podstawowe 99 zł. 
Plus tylko dla uczestników PRZEWODNIK 2017 (Nowość!) w promocyjnej cenie 41 zł (cena normalna to 99 zł).

 


PODSUMOWANIE - SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE


ad 1. WYKŁAD NOWOROCZNY

Termin: 13 stycznia 2017
Godziny: 18-21
Miejsce: Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty OKO, ul.Grójecka 75, Sala Koncertowa
Opłata: 99zł (z PRZEWODNIKIEM PO ROKU 2017- w cenie promocyjnej, 41zł ) = 140zł, do 2-go stycznia jeśli zamawiasz wersję z PRZEWODNIKIEM)
Konto: Anna Sztandera Bank Millennium - 72-1160-2202-0000-0000-1769- 3763  
Zapisy i zamówienia: koniecznie (mail: biuro@masterconsulting.pl
Pytania: 607-616-781
Wykres BaZi: wydrukuj (nieodpłatnie) ze stron - www.masteryacademy.com (wersja angielska lub www.chinesemetasoft.com (na tej stronie także wersja polska).
 
ad 2. WARSZTATY NOWOROCZNE
Termin: 14-15 stycznia 2017 
Godziny: 10-17
Miejsce: Ośrodek Kultury Ochoty OKO - Sala Lustrzana - 1. piętro
Opłata: 450 zł (1 dzień), 700 zł (2 dni) najpóźniej do 2-go stycznia.
Konto: Anna Sztandera Bank Millennium - 72-1160-2202-0000-0000-1769- 3763   
Zapisy i zamówienia: koniecznie, mail: biuro@masterconsulting.pl) 
Pytania: 607-616-781
Wykres BaZi: wydrukuj (nieodpłatnie) ze stron - www.masteryacademy.com
www.chinesemetasoft.com (na tej stronie także wersja polska).
Zabierz swoje wykresy i plany domu, mieszkania lub biura. 
 
ad 3. PRZEWODNIK PO ROKU 2017
Co to jest: Informator - ściągawka - przewodnik po potencjale roku 2017. Feng Shui+BaZi+ZeRi+XuanKong i elementy I Cingu. Informacje podstawowe dla amatorów i bardziej zaawansowane dla innych. Kalendarz Tong Shu na cały rok (ze wskazaniem jakości dni oraz natężenia Qi Men Dun Jia - kierunków wspierającej medytacji). Komentarz na temat każdego miesiąca. Wskazówki odnośnie remontów i innych ważnych wydarzeń. Potencjał osobisty w kilku kategoriach; wg trygramów osobistych (liczby Gua), wg Mistrza Dnia, wg zwierzęcia roku urodzenia. Lista i omówienie Oponentów i Pomocników roku 2017. Wykresy, tabele, schematy. I komentarze. Większość do zrozumienia przez amatorów (kwestie zaawansowane zostaną oznaczone). Podstawy Teorii 5 Przemian i Yin&Yang. Podstawy Feng Shui,  BaZi i ZeRi. I inne. 

Format: wydruk papier
Cena: 99 zł, ale dla uczestników Wykładu Noworocznego w cena promocyjnej! 41 zł
Konto: Anna Sztandera Bank Millennium - 72-1160-2202-0000-0000-1769- 3763  
Zamówienia: konieczne, przy zapisach na Wykład Noworoczny lub niezależnie
Kontakt: biuro@masterconsulting.pl tel. 607-616-781

INNE
Przy okazji Wykładu Noworocznego można również nabyć tradycyjne chińskie kalendarze Tong Shu, Pro-Tong Shu, Desktop - stojący na biurko, Weekly, Monthly - jak co roku. Źródło: Mastery Academy of Chinese Metaphysics Joey Yapa. W wersji angielskiej i obrazkowej zarazem. Część stałych bywalców Wykładów i Warszatatów Noworocznych już zamówiła. Na Wykładzie będzie  co prawda trochę zapasowych egzemplarzy (ale nie zawierający najwięcej informacji PRO TONG SHU - który trzeba zamawiać, cena 389, każdy dzień jest szczegółowo opisany). Kto chce na pewno mieć swój ulubiony kalendarz, jak co roku, niech się jak najszybciej zgłosi i złoży zamówienie (co oznacza także dokonanie opłaty z góry). UWAGA!
Amatorzy, zainteresowani zarówno Feng Shui, jak i BaZi powinni zamówić Desktop - tekturowy,format A5, na biurko - cały miesiąc na stronie (72zł). Inni mogą zamówić Tong Shu Monthly (zeszyt z kalendarzem miesięcznym, format A5, cena 63 zł) lub kalendarz Weekly - mniejszy niż A5, za to zmieści sięw kieszeni marynarki lub w damskiej torebce - tygodniowy ze wskazaniem potencjału godzinowego oraz miejscem na notatki (122zł).
Osoby, które nie wezmą udziału w Wykładzie, a chcą zamówić w/w pozycję niech doliczą 15 zł jako koszty przesyłki pocztowej.
Jednocześnie jednak - amatorom i zaawansowanym  - oprócz lub zamiast kalendarzy po angielsku polecamy wspomniany wyżej PRZEWODNIK PO ROKU 2017, gdzie oprócz treści standardowego kalendarza chińskiego Tong Shu znajdą się wyjaśnienia i komentarze w języku polskim. Zestawy, które my rekomendujemy to:
 
a. Dla początkujących: PRZEWODNIK PO ROKU 2017 + kalendarz Desktop lub Monthly lub Weekly. A w przypadku ograniczeń budżetowych tylko PRZEWODNIK.
 
b. Dla zaawansowanych: PRZEWODNIK PO ROKU 2017 + PRO TONG SHU, lub wersja jak w punkcie a. 
 
 ZAPRASZAMY!